Go to Top

U2262 Używany młyn palcowy produkcji Mlynpol (PL) z tarczami mielącymi wykonanymi ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: U2262

Używany młyn palcowy produkcji Mlynpol (PL) z tarczami mielącymi wykonanymi ze stali kwasoodpornej. Młyn posiada stator o średnicy 240 mm i rotor o średnicy 230 mm. Rotor jest napędzany przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym 4 kW, 2850 obr/min, 380 V, 50 hz. Młyn posiada zasyp produktu wykonany ze stali kwasoodpornej. Korpus młyna jest wykonany ze stali węglowej. Dolny wysyp przemiału. Maszyna jest zamontowana na podeście ze stali węglowej i jest wyposażona w panel start/stop.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się