Go to Top

U2260-2 Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali ko, (schładzalnik) produkcji Stork Weldholms Burgos (Hiszpania) o pojemności 200 l

Numer urządzenia: U2260-2

Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali ko, (schładzalnik) produkcji Stork Weldholms Burgos (Hiszpania) o pojemności 200 l. Zbiornik ma wewnętrzną średnicę 645 mm x głębokość 630/590 mm. Dennica skośna w stronę otworu spustowego, wyposażonego w zawór spustowy. Ściany boczne i dennica są izolowane i wyposażone w wężownicę podłączoną do agregatu chłodniczego. Górna pokrywa unoszona ręcznie i jest wyposażona w mieszadło łopatowe napędzane silnikiem elektrycznym o mocy ok. 0.15 kW. Zbiornik jest wyposażony w termometr i jest zamontowany na ramie ze stali węglowej. Zbiornik ostatnio pracował przy chłodzeniu wody w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się