Go to Top

U2260-1 Używany poziomy zbiornik magazynowy ze stali kwasoodpornej produkcji Mueller Europa B.V. (Holandia) o całkowitej pojemności 3000 l i roboczej pojemności około 2900 l

Numer urządzenia: U2260-1

Używany poziomy zbiornik magazynowy ze stali kwasoodpornej produkcji Mueller Europa B.V. (Holandia) o całkowitej pojemności 3000 l i roboczej pojemności około 2900 l. Zbiornik ma elipsoidalną dennicę o szerokości 1760 mm x wysokość 1270 mm x długość walczaka 1935 mm. Ściany są izolowane i wyposażone w chłodzącą wężownicę. Zbiornik ma otwór spustowy w dolnej części ściany frontowej. Całość zamontowana na 4 nogach ze stali kwasoodpornej. Zbiornik posiada właz inspekcyjny o średnicy 450 mm wyposażony w klapę. Zbiornik jest także wyposażony w mieszadło łopatowe i termometr. Ostatnio pracował na chłodzeniu wody w przemyśle spożywczym. Brak agregatu chłodniczego.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się