Go to Top

U2257 Używana prasa filtracyjna ze stali kwasoodpornej produkcji Seitz (Niemcy) typ Orion model OF100/250

Numer urządzenia: U2257

Używana prasa filtracyjna ze stali kwasoodpornej produkcji Seitz (Niemcy) typ Orion model OF100/250. Prasa jest wyposażona w 41 płyt o wymiarach 1000 mm x 1000 mm + 41 ram o głębokości 40 mm i dwie płyty końcowe. Powierzchnia filtracji 82 m2, pojemność placka 1640 l. Prasa jest otwierana i zamykana siłownikiem hydraulicznym, napędzanym agregatem o mocy 2.2 kW. Pod prasą jest montowany zbiornik do zbierania ciał stałych, wyposażony w centralny ślimak. Prasa jest wyposażona w panel sterowania, orurowanie, dwa manometry, uszczelki gumowe i pompę ślimakową do ciał stałych, napędzającą ślimak w zbiorniku odbiorczym. Prasa pracowała przy produkcji piwa.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się