Go to Top

U2255-1 Używany mieszalnik dwuwałowy łopatowy ze stali kwasoodpornej produkcji Nawi BV (Holandia) o całkowitej pojemności 2800 l

Numer urządzenia: U2255-1

Używany mieszalnik dwuwałowy łopatowy ze stali kwasoodpornej produkcji Nawi BV (Holandia) o całkowitej pojemności 2800 l. Pojemność robocza 2000 l. Wymiary wewnętrzne komory mieszania: D 2250 mm x S 1255 mm x G 1000 mm. Mieszalnik jest wyposażony w dwa wały ze stali ko z przyspawanymi łopatami. Każdy z wałów ma 12 łopat i jest napędzany przez przekładnię silnikiem elektrycznym 7.5 kW, 220/380V, 50 hz. Robocze obroty wałów do 25 obr/min. Każdy wał można uruchomić niezależnie od drugiego. Mieszalnik posiada dwa wysypy produktu znajdujące się w ścianie frontowej. Każdy wysyp ma wymiary 440 mm x 240 mm i jest wyposażony w klapę sterowaną pneumatycznie. Oba wysypy są zakryte kwasoodporną osłoną unoszoną i opuszczaną ręcznie z pomocą dwóch siłowników hydraulicznych. Mieszalnik jest wyposażony w lokalną skrzynkę elektryczną i przyłącza pneumatyki. Maszyna jest zamontowana na ramie nośnej ze stali ko, wyposażonej w trzy nogi. W zestawie z mieszalnikiem są 3 tensometry, ale bez sterowania. Maszyna z roku 2002.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się