Go to Top

U2254-1 Używany mieszalnik planetarny ze stali kwasoodpornej produkcji Herbst (Niemcy) typ HR-S150DP

Numer urządzenia: U2254-1

Używany mieszalnik planetarny ze stali kwasoodpornej produkcji Herbst (Niemcy) typ HR-S150DP. Mieszalnik jest przystosowany do pracy na kadziach o średnicy 570 mm i głębokości około 700 mm. Szacowana pojemność kadzi około 150 l. Kadź nie jest na wyposażeniu mieszalnika. Mieszalnik jest wyposażony w dwa mieszadła łopatowe, każde wyposażone w 6 łopat. Całkowita długość każdego mieszadła to 770 mm. Całkowita szerokość to 240 mm. Mieszalnik jest wyposażony w teflonowe mieszadło obcierające ścianki kadzi, o długości 550 mm. Mieszadła są napędzane silnikiem elektrycznym 2.2 kW, 1400 obr/min, 230/400V, 50 hz przez przekładnię. Wyjściowe obroty na mieszadła do 176 obr/min. Dodatkowo obroty mieszadeł są regulowane falownikiem Danfoss typ VLT o parametrach 3.0 kW/400V, wejście: 3×380-500V 50/60 hz, 6.5/5.7A, wyjście: 3×0-Vin 0-1000 Hz 7.2/6.3A. Mieszadła są unoszone i opuszczane hydraulicznie. Agregat hydrauliczny napędzany silnikiem 1.1 kW, 1390 obr/min, 400 V, 50 hz. Maksymalne uniesienie z pozycji mieszania – do 790 mm. Mieszalnik jest wyposażony w panel elektryczny i sterowanie z panelem dotykowym produkcji Siemensa. Maszyna jest zamontowana na ramie ze stali kwasoodpornej, wyposażonej w dwie nogi z przodu maszyny i dwa kółka z tyłu. Wraz z maszyną w zestawie znajdują się schematy elektryczne. Maszyna z roku 2009.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się