Go to Top

U2253-1 Używane mieszadło wykonane w częściach kontaktowych ze stali kwasoodpornej, produkcji Turbo-Muller

Numer urządzenia: U2253-1

Używane mieszadło wykonane w częściach kontaktowych ze stali kwasoodpornej, produkcji Turbo-Muller. Mieszadło jest napędzane bezpośrednio silnikiem elektrycznym 1.5 kW, 940 obr/min, 240/418 V, 50 hz. Turbina ze stali kwasoodpornej ma średnicę 225 mm i jest zamontowana na wale o długości 750 mm. Mieszadło jest zamontowane na ramie nośnej i jest podnoszone/opuszczane dwoma siłownikami pneumatycznymi. Maksymalne uniesienie ok. 100 cm. Cała konstrukcja jest zamontowana w klatce bezpieczeństwa wyprodukowanej przez Kecol Pumps, wyposażonej w uchwyt do zamontowania kadzi.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się