Go to Top

U2251 Używany młyn typu turbo (klatkowy) produkcji Bauermeister (Niemcy) typ UT22

Numer urządzenia: U2251

Używany młyn typu turbo (klatkowy) produkcji Bauermeister (Niemcy) typ UT22, w wykonaniu ze stali węglowej. Młyn jest wyposażony w rotor typu turbinowego/klatkowego o średnicy 450 mm, napędzany przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym o mocy 30 kW, 2920 obr/min, 380 V, 50 Hz, wykonanie Ex G3. Rotor pracuje wewnątrz wkładu z sitem, o średnicy 545 mm. Podawanie produktu przez ścianę frontową, rurą o średnicy 115 mm. Dolny wysyp produktu. Młyn jest zamontowany na ramie ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się