Go to Top

U2250-3 Używany pionowy zbiornik mieszający o pojemności 450 l z płaszczem ze stali kwasoodpornej (304) wyprodukowany przez Siersema Scheffers B.V.

Numer urządzenia: U2250-3

Używany pionowy zbiornik mieszający o pojemności 450 l z płaszczem ze stali kwasoodpornej (304) wyprodukowany przez Siersema Scheffers B.V. (Holandia). Wewnętrzna średnica 800 mm x długość prostej linii ściany 900 mm. Dennica stożkowa, z centralnym otworem spustowym. Góra przykręcana, wyposażona we właz inspekcyjny o średnicy 250 mm i klapę. Zbiornik posiada również mieszadło propellerowe, napędzane bezpośrednio silnikiem elektrycznym o mocy 0.55 kW, 705 obr/min, 230/400V, 50 hz. Ściany boczne i dennica obłożone płaszczem grzewczym i izolacją termiczną. Zbiornik zamontowany na trzech nogach ze stali ko.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się