Go to Top

U2245 Używany młyn młotkowy ze stali węglowej produkcji Lindemann (Niemcy) typ PZA8-55S

Numer urządzenia: U2245

Używany młyn młotkowy ze stali węglowej produkcji Lindemann (Niemcy) typ PZA8-55S. Maszyna ma otwór zasypowy o wymiarach: długość 1010 mm x szerokość 660 mm x głębokość 450 mm. Komora mielenia ma wymiary: dł. 1430 mm x sz. 550 mm. Wewnątrz komory jest zainstalowany rotor o średnicy 800 mm i szerokości 550 mm. Rotor jest wyposażony w cztery wały z młotkami. Każdy wał jest wyposażony w 14 młotków. Całkowita liczba młotków – 56 szt. Każdy młotek ma grubość ok. 10 mm. Dolny wysyp przemiału. Boczne półokręgi pod rotorem, wyposażone w noże statyczne, są sterowane siłownikami hydraulicznymi. Rotor jest napędzany bezpośrednio silnikiem 75 kW, 1480 obr/min, 380 V, 50 hz. Maszyna jest zamontowana na ramie ze stali węglowej na trzech poduszkach gumowych.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się