Go to Top

U2244-6 Używany pionowy zbiornik magazynowy ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 700l

Numer urządzenia: U2244-6

Używany pionowy zbiornik magazynowy ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności 700l. Wewnętrzna średnica 1000 mm x głebokość 950 mm. Dennica i sciany boczne są izolowane. Góra spawana i wyposażona w właz inspekcyjny o średnicy 400 mm i klapę. Dno delikatnie stożkowe z centralnym otworem spustowym. Zbiornik posiada trzy czujniki poziomu zainstalowane na ścianie bocznej, czujnik temperatury i przyłącze z zaworem do pobierania próbek. W górnej części jest zamontowana dysza myjącą. Zbiornik jest zamontowany na trzech nogach ze stali ko.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się