Go to Top

U2244-4 Używane mieszadło przyścienne produkcji Gronfa Procestechniek (Holandia) typ DSM 1100

Numer urządzenia: U2244-4

Używane mieszadło przyścienne produkcji Gronfa Procestechniek (Holandia) typ DSM 1100. Maszyna posiada wał ze stali kwasoodpornej o długości 560 mm. Głowica mieszająca ma średnicę 110 mm. Wał jest napędzany bezpośrednio silnikiem elektrycznym o mocy 1.1 kW, 2760 obr/min, 220/380V, 50 hz. Mieszadło jest wyposażone w kadź ze stali ko o pojemności całkowitej 26 l i pojemności roboczej około 20 l. Wewnętrzne wymiary kadzi: średnica 273 mm x głębokość 445 mm. Kadź jest unoszona i obniżana siłownikiem pneumatycznym. Rozładunek poprzez ręczny przechył. Mieszadło jest zamontowane na ramie ze stali kwasoodpornej, mocowanej do ściany czteroma uchwytami. Posiada panel sterowania.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się