Go to Top

U2244-2 Używany mieszalnik dwuwstęgowy produkcji Palmia (Finlandia) o całkowitej pojemności komory mieszania 6000 l

Numer urządzenia: U2244-2

Używany mieszalnik dwuwstęgowy produkcji Palmia (Finlandia) o całkowitej pojemności komory mieszania 6000 l. Wewnętrzne wymiary: szerokość 1810 mm x długość 2970 mm x głębokość 1200 mm. Mieszalnik posiada dwie wstęgi. Każda jest napędzana silnikiem 22 kW, 1470 obr/min, 400/690 V, 50 hz przez przekładnię i łańcuchy. Robocze obroty każdej wstęgi do 20,5 obr/min. Mieszalnik ma odkrytą górę komory mieszania i dwa otwory spustowe w ścianie frontowej, wyposażone w klapy otwierane siłownikami pneumatycznymi. Maszyna jest zamontowana na ramie ze stali kwasoodpornej i czterech nogach ze stali ko.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się