Go to Top

U2243-1 Używane sito wibracyjne ze stali kwasoodpornej produkcji Młynpol (PL) typ KW 50

Numer urządzenia: U2243-1

Używane sito wibracyjne ze stali kwasoodpornej produkcji Młynpol (PL) typ KW 50. Sito posiada 3 pokłady ze stali ko, każdy o szerokości 290 mm. Długości pokładów (od górnego do dolnego): 1350 mm, 1150 mm, 1030 mm. Każdy pokład jest wyposażony w wysyp o średnicy 250 mm do zamontowania worka. Sito jest napędzane silnikiem wibracyjnym o mocy 0,25 kW, 2865 obr/min, 400 V, 50 hz. Urządzenie jest zamontowane na ramie ze stali ko. Posiada lokalny panel sterowania. Ostatnio pracowało na przyprawach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się