Go to Top

U2242-2 Używany młyn koloidalny polskiej produkcji

Numer urządzenia: U2242-2

Używany młyn koloidalny polskiej produkcji. Części kontaktowe wykonane ze stali kwasoodpornej. Średnica rotora 115 mm. Młyn jest wyposażony w lej ze stali ko o średnicy 600 mm (góra) i 90 mm (dół) i mieszadło w formie ślimaka podające produkt do komory mielenia. Napęd mieszadła silnikiem 1.1 kW przez przekładnię. Obroty mieszadła ok 46 obr/min. Pojemność leja 50 l. Napęd główny silnikiem el. 7.5 kW, 2900 obr/min. Wydajność urządzenia około 400 kg/godz (w zależności od produktu). Wymiary transportowe: szerokość 700 mm x dl. 900 mm x wys. 1900 mm. Waga około 120 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się