Go to Top

U2238-2 Używany laboratoryjny mieszalnik lemieszowy produkcji Lodige (Niemcy) typ M5CR

Numer urządzenia: U2238-2

Używany laboratoryjny mieszalnik lemieszowy produkcji Lodige (Niemcy) typ M5CR. Całkowita pojemność komory mieszania 5 l. Wewnetrzne wymiary komory mieszania: srednica 185 mm x dlugosc 175 mm. Mieszalnik jest wyposazony w 4 lemiesze o utwardzonych powierzchniach. Lemiesze sa przyspawane do wału. Wał jest napedzany przez przekładnię z regulacją obrotów przez dwupredkosciowy silnik elektryczny 0.3/0.45 kW, 1400/2800 obr/min, 380 V, 50 hz. Mieszalnik jest zamontowany na podescie ze stali weglowej i jest wyposazony w panel sterowania. Komora mieszania jest łatwa do demontażu.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się