Go to Top

U2238-1 Używana laboratoryjna suszarnia rozpyłowa produkcji Dorst (Niemcy)

Numer urządzenia: U2238-1

Używana laboratoryjna suszarnia rozpyłowa produkcji Dorst (Niemcy). Wewnętrzna średnica komory suszenia 800 mm. Wysokość wewnetrznej prostej linii sciany 550 mm. Wysokość stożka dennicy 900 mm. Części kontaktowe wykonane ze stali ko. Komora jest izolowana i obłożona blachą ze stali węglowej. Suszarnia ma miejsce do zamontowania atomizera lub dyszy rozpyłowej, ale nie posiada tego wyposażenia w zestawie. Maszyna jest zamontowanana przejezdnej ramie wraz z pompą podającą, dmuchawą powietrza, elektrycznymi grzałkami, panelem sterowania i cyklonem.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się