Go to Top

U2234-3 Uzywany przenośnik ślimakowy typu „U” wykonany ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: U2234-3

Uzywany przenośnik ślimakowy typu „U” wykonany ze stali kwasoodpornej. Średnica ślimaka 150 mm. Robocza długość przenoszenia 310 cm. Ślimak jest napedzany przez reduktor i przekładnię pasową silnikiem elektrycznym 1.5 kW. Robocze obroty ślimaka 28 obr/min. Rura wysypowa jest wykonana z tworzywa (PTF) i ma średnicę 130 mm. Na rurze wysypowej jest montowany wykrywacz metalu Safeline. Wykrywacz metalu jest wyposażony w sterowanie. Przenośnik ślimakowy jest wyposażony w pokrywy górne i kratownice zabezpieczające.

 
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się