Go to Top

U2233-5 Używany zestaw zbiorników do odbioru substancji sypkich produkcji Powtech (Szwecja)

Numer urządzenia: U2233-5

Używany zestaw zbiorników do odbioru substancji sypkich produkcji Powtech (Szwecja). Górny zbiornik ma średnicę 1000 mm x długość prostej linii sciany 1200 mm x wysokość stożka 480 mm. Całkowita pojemność 1100 l. Zbiornik jest wyposażony w przyłącze do transportu pneumatycznego i wylot powietrza. Dno stożkowe, z centralnym otworem spustowym o średnicy 360 mm. Zbiornik jest montowany na trzech łapach, wyposażonych w tensometry. Do otworu spustowego jest zamontowany zawór/(zasuwa nożowa) wyprodukowany przez WAM, sterowany pneumatycznie. Robocza średnica 360 mm. Dolny zbiornik ma kształt prostokątny, z dnem stożkowym i centralnym opróżnianiem. Robocza pojemność 600 l. W bocznej ścianie ma zainstalowane czujniki poziomu. Zbiorniki są zainstalowane na ramie ze stali kwasoodpornej. Brak sterowania.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się