Go to Top

U2233-3 Używana prasa filtracyjna ze stali kwasoodpornej produkcji Seitz typ Orion wyposażona w płyty 400 x 400 mm

Numer urządzenia: U2233-3

Używana prasa filtracyjna ze stali kwasoodpornej produkcji Seitz typ Orion wyposażona w płyty 400 x 400 mm. Prasa posiada dwie sztuki ramek filtracyjnych, dwie sztuki płyt końcowych i jedną płytę dystansową. Dodatkowo prasa jest wyposażona w wkłady siatkowe do ramek filtracyjnych – 2 sztuki zwykłych siatek, 6 sztuk z siatkami szczelinowymi i 10 sztuk kratek. Zamknięcie prasy hydrauliczne. Brak agregatu do hydrauliki. Prasa jest zamontowana na 4 nogach ze stali kwasoodpornej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się