Go to Top

U2233-2 Używany pionowy, lej wykonany ze stali kwasoodpornej przez Azo (Niemcy) do podawania substancji sypkich do transportu pneumatycznego

Numer urządzenia: U2233-2

Używany pionowy, lej wykonany ze stali kwasoodpornej przez Azo (Niemcy) do podawania substancji sypkich do transportu pneumatycznego. Silos ma pojemność 700 l. Centralny dolny otwór spustowy ma średnicę 200 mm i zamontowany zawór cełkowy napędzany dwuprędkościowym silnikiem elektrycznym 0.12 kW/0,48 kW, 8.25/33 obr/min, 380V, 50 hz. Rura przyłącza do tranportu pneumatycznego ma średnicę 50 mm. Lej jest zamontowany na ramie nośnej ze stali ko. Na ramie jest też zamontowany silnik wibracyjny o mocy 0.25 kW, 1460 rpm, 220/380V, 50 hz.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się