Go to Top

U2226-5 Używany mieszalnik stożkowy ze stali kwasoodpornej produkcji Gunter Papenmeier typ No3 150 o całkowitej pojemności 150 l

Numer urządzenia: U2226-5

Używany mieszalnik stożkowy ze stali kwasoodpornej produkcji Gunter Papenmeier typ No3 150 o całkowitej pojemności 150 l. Mieszalnik posiada elipsoidalną, spawaną górę, przykręcaną do stożkowego zbiornika. W górnej części jest zamontowane mieszadło propelerowe. Mieszadło jest napędzane przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym, dwuprędkościowym – 8/11 kW, 1460/2938 obr/min, 380 V, 50 Hz. Mieszalnik jest wyposażony w dwa włazy inspekcyjne z pokrywą, każdy o średnicy 250 mm. Jeden z włazów jest wyposażony w dyszę do mycia. Mieszalnik posiada boczny, dolny otwór rozładunkowy, o średnicy 120 mm, wyposażony w zawór i rurę rozładunkową. Mieszalnik jest montowany na trzech łapach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się