Go to Top

U2225-4 Używany pionowy zbiornik mieszający z płaszczem produkcji Myac System Maschinenbau AG (Niemcy) z otwartą górą i roboczą pojemnością 800 l

Numer urządzenia: U2225-4

Używany pionowy zbiornik mieszający z płaszczem produkcji Myac System Maschinenbau AG (Niemcy) z otwartą górą i roboczą pojemnością 800 l. Zbiornik ma wewnętrzne wymiary: średnica 1210 mm x długość prostej linii sciany 750 mm. Dno jest skośne i posiada otwór spustowy w najniższym punkcie, przy ścianie zbiornika. Zbiornik jest wyposażony w płaszcz grzewczy ze stali kwasoodpornej, dodatkowo posiada czujniki temperatury – wewnątrz płaszcza i w komorze mieszania. Mieszadło turbinowe o średnicy 250 mm, napędzane silnikiem elektrycznym 3 kW, 1425 obr/min, 380 V, 50 hz. Silnik posiada regulację obrotów. Wraz ze zbiornikiem w zestawie lej zasypowy wraz z pompą wirnikową i rurą ze stali ko do podawania cieczy. Zbiornik pracował w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się