Go to Top

U2225-1 Używany pionowy zbiornik mieszający produkcji Cozzini LLC (USA) o całkowitej pojemności 500 l i pojemnosci roboczej ok. 400 l

Numer urządzenia: U2225-1

Używany pionowy zbiornik mieszający produkcji Cozzini LLC (USA) o całkowitej pojemności 500 l i pojemnosci roboczej ok. 400 l. Zbiornik jest wyposażony w mieszadło propelerowe, napedzane silnikiem elektrycznym 1.5 kW, 1435 obr/min, 380 V, 50 hz. Silnik w obudowie ze stali kwasoodpornej. Zbiornik posiada delikatnie stożkowe dno i prostokątny otwór spustowy podłączony do pompy krzywkowej produkcji Tri-clover Inc. (USA), model PRS60-2014-SL-S. Pomp ma wydajność do 227 l/min, przy ciśnieniu cieczy do 1.3 bar. Pompa ma części kontaktowe wykonane ze stali kwasoodpornej, krzywki są wykonane z gumy. Zbiornik jest zamontowany na nogach ze stali ko. Pompa jest zamontowana pod zbiornikiem na platformie ze stali kwasoodpornej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się