Go to Top

U2222 Używany mieszalnik stożkowy do substancji sypkich produkcji NAUTA o pojemnosci 1400/1000 l

Numer urządzenia: U2222

Używany mieszalnik stożkowy do substancji sypkich produkcji NAUTA o całkowitej pojemnosci 1400 l i roboczej pojemności 1000 l. Mieszalnik ma średnicę 159 cm x wysokość stożka 220 cm. Ramię jest napedzane silnikiem el. o mocy 10 KM, 1175 obr/min, 60 hz. Ślimak jest napedzany silnikiem el 1.5 KM, 1800 obr/min, 60 hz. Mieszalnik ma górny otwór zasypowy i dolny wysyp, z zaworem otwieranym recznie. Maszyna pracowała na karmie dla zwierząt.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się