Go to Top

U2220-4 Nieużywany pionowy przenośnik ślimakowy ze stali ko 435 cm

Numer urządzenia: U2220-4

Nieużywany pionowy przenośnik ślimakowy produkcji PROBAT EMMERICH (Niemcy) o roboczej średnicy 160 mm. Przenośnik ślimakowy ma całkowitą roboczą długość 435 cm i składa się z dwóch skręcanych części. Sekcja z napędem i wysypem ma roboczą długość 206 cm. Sekcja dolna z podstawą i otworem podającym ma długość 229 cm. Ślimak jest napędzany silnikiem el. 2.2 kW, 1415 obr/min, 220/380 V, 50 hz, przez reduktor NORD i przekładnię łańcuchową. Wyjściowe parametry na reduktorze: obroty 307 obr/min przy 150 Nm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się