Go to Top

U2220-1 Nieużywany poziomy przenośnik ślimakowy ze stali ko 344 cm

Numer urządzenia: U2220-1

Nieużywany poziomy przenośnik ślimakowy ze stali ko produkcji PROBAT EMMERICH (Niemcy). Robocza średnica ślimaka 160 mm. Całkowita robocza długość przenośnika 344 cm. Przenośnik składa się z dwóch skręcanych części. Część z zasypem i napędem ma roboczą długość 167 cm. Druga część, przykręcana, z wysypem, ma roboczą długość 177 cm. Ślimak jest napędzany silnikiem 2.2 kW, 1415 obr/min, 220/380V. 50 hz, przez przekładnię NORD. Wyjściowe parametry na przekładni: 218 obr/min i 228 Nm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się