Go to Top

U2217-3 Używany zbiornik do gotowania z otwartą górą, produkcji ALA 550/650 l

Numer urządzenia: U2217-3

Używany zbiornik do gotowania z otwartą górą, produkcji ALA, o roboczej pojemności 550 l i pojemności całkowitej 650 l. Zbiornik ma wewnetrzne wymiary: srednica 1040 mm x dlugosc prostej linii sciany 650 mm. Zbiornik jest wyposażony w płaszcz grzewczy o pojemności 55 l, przeznaczony do pracy na cisnieniu 3 bary i temperaturze do 144C. Rozladunek przez mechaniczny przechył. Zbiornik jest zamontowany na dwóch podporach ze stali ko. Wymiary transportowe: D 1950 mm x S 1200 mm x W 1840 mm. Urzadzenie posiada panel elektryczny.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się