Go to Top

U2216-2 Używany mieszalnik wstęgowy ze stali węglowej 70/100 l

Numer urządzenia: U2216-2

Używany mieszalnik wstęgowy ze stali węglowej o całkowitej pojemności 100 l i roboczej ok. 70 l. Komora mieszania ma wymiary: srednica 370 mm x dlugosc 900 mm. Górny zasyp ma wymiary 150 mm x 350 mm i jest wyposażony w lej zasypowy. Mieszalnik posiada wał wyposażony w podwójną wstęgę. Dodatkowo na wstęgach są zamontowane obcieraki scianek. Mieszalnik posiada dolny otwór rozładunkowy wyposażony w zasuwę spustową, otwieraną ręcznie. Na ścianie bocznej znajduje się otwór inspekcyjny o wymiarach 330 mm x 180 mm, zamykany przykręcaną klapą. Mieszalnik jest napedzany przez przekładnię silnikiem el. 3 kW, 1415 obr/min, 50 hz, 220/380V. Robocze obroty wału mieszającego i wstęg to 50 obr/min. Maszyna zamontowana na ramie ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się