Go to Top

U2216-1 Używany młyn nożowy polskiej produkcji 22 kW

Numer urządzenia: U2216-1

Używany młyn nożowy polskiej produkcji. Młyn jest napędzany przez przekładnię pasową silnikiem el. 22 kW, 2895 obr/min, 220/380V, 50 hz. Zasyp ma wymiary: 610 mm x 200 mm. Młyn posiada rotor wyposażony w pięć rzędów noży, w każdym rzędzie po 3 przykręcane noże. Na scianach komory są 4 rzędy noży statycznych, w każdym rzędzie po 3 noże. Dodatkowo komora mielenia posiada płaszcz grzewczy do chłodzenie/grzania. Młyn posiada dolny wysyp, przez sito. W wyposażeniu młyna znajduje się kosz zasypowy, panel sterowania i pojemnik na zmielony produkt.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się