Go to Top

U2214 Uzywany mlyn klasyfikujący produkcji NEA GROUP NEUMANN & ESSER Gmbh typ ICM 2.4-75/158 CX

Numer urządzenia: U2214

Uzywany mlyn klasyfikujący produkcji NEA GROUP NEUMANN & ESSER Gmbh typ ICM 2.4-75/158 CX. Części kontaktowe wykonane ze stali ko. Srednica klasyfikatora 75 mm. Srednica komory mielącej 158 mm. Naped mlyna silnikiem o mocy 2.2 kW, klasyfikator napedzany silnikiem 0.55 kW. Przepływ powietrza do 144 m3/godz. Wydajnosc na produkcie do 40 kg/godz. Maszyna z roku 2006. Zamontowana na ramie wraz z zasypem wyposazonym w podajnik cełkowy, filtr workowy, cyklon i panel sterowania. Wymiary gabarytowe: 200 cm x 170 cm x 210 cm wysokosci, waga 900 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się