Go to Top

U2207 Używany jednowałowy młyn ze stali węglowej produkcji STRECKEL & SCHRADER KG (Niemcy)

Numer urządzenia: U2207

Używany jednowałowy młyn ze stali węglowej produkcji STRECKEL & SCHRADER KG (Niemcy). Mlyn posiada wewnetrzne wymiary komory mielenia: szerokosc 330 mm x dl. 980 mm. Robocze wymiary, po zamontowaniu wkładu z siatką, to szerokosc 285 mm x 980 mm dlugosci. Rotor ma wymiary: srednica 235 mm x dlugosc 970 mm. Wał rotora jest wyposażony w 8 przykrecanych noży. Każdy nóż jest wyposażony w 24 bolce. Rotor jest napedzany przez przekładnie pasową silnikiem el. 11 kW, 380 V, 50 Hz, 725 obr/min. Robocze obroty rotora 500 obr/min. Zasyp ma wymiary 204 mm x 240 mm. Mlyn jest wyposazony w dwa wysypy produktu – centralny dolny, dla produktu, który przeszedł przez sito. Zsyp stożkowy o wymiarach wysypu 130 mm x 590 mm. Drugi wysyp znajduje sie na koncu komory mielenia i ma wymiary 70 mm x 180 mm, wyposazony w recznie regulowaną szczelinę. Maszyna jest zamontowana na ramie ze stali weglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się