Go to Top

U2206 Używany młyn typu „turbo” ze stali węglowej produkcji MLYNPOL (PL)

Numer urządzenia: U2206

Używany młyn typu „turbo” ze stali węglowej produkcji MLYNPOL (PL). Młyn posiada tarczę mielącą o średnicy 250 mm napedzaną przez przekładnię pasową silnikiem el. 7.5 kW, 2925 obr/min, 380 V, 50 hz. Koło pasowe na silniku ma średnicę 21.5 cm, zaś koło pasowe na tarczy mielącej ma średnicę 13 cm, co daje obroty na tarczy 4837,5 obr/min. Młyn posiada wkład z siatką o średnicy 260 mm i przykręcaną pokrywę ze statorem. Młyn posiada zasypnik ze stali ko i dolny wysyp produktu. Całość jest zamontowana na ramie ze stali węglowej. W zestawie zapasowa tarcza mieląca.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się