Go to Top

U2202 Używany zbiornik mieszający ze stali ko 900/700 l

Numer urządzenia: U2202

Używany zbiornik mieszający ze stali ko o calkowitej pojemnosci 900 l i pojemnosci roboczej ok 700 l. Wewnetrzne wymiary zbiornika: srednica 1245 mm x gl. 750 mm. Zbiornik ma otwartą górę. Boczne sciany i dennica izolowane. Otwór rozładunkowy w dennicy przy bocznej scianie. Zbiornik jest wyposazony w mieszadlo napedzane przez przekladnie i silnik el. 2.2 kW, 950 obr/min, 380 V, 50 Hz w wykonaniu Ex. Robocze obroty mieszadla 30 obr/min. Zbiornik posiada mieszadlo ramowe o srednicy 1150 mm x wys 410 mm. Zbiornik jest zamontowany na ramie ze stali weglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się