Go to Top

U2200-2 Używany reaktor laboratoryjny produkcji RENATO BRIGNOLE SRL (Wlochy) o calkowitej pojemnosci zbiornika 3 l

Numer urządzenia: U2200-2

Używany reaktor laboratoryjny produkcji RENATO BRIGNOLE SRL (Wlochy) o calkowitej pojemnosci zbiornika 3 l. Czesci kontaktowe z produktem wykonane ze stopu NIKIEL 200 (AISI 2.4060). Zbiornik jest przeznaczony do pracy na cisnieniu do 50 bar i temperaturze do 350 C. Reaktor jest wyposazony w mieszadlo kotwicowe, brak napedu. Zbiornik posiada stożkowe dno z centralnym spustem, wyposazonym w zawór spustowy. Reaktor posiada plaszcz grzewczy wyposazony w elektryczne grzalki. Zbiornik jest wsparty na dwoch silownikach hydraulicznych. Do mieszania zbiornik jest unoszony i przykrecany do plyty wspierajacej mocowanie mieszadla. Możliwe również opróżnianie zbiornika poprzez reczny przechył.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się