Go to Top

U2199-4 Używany rozdrabniacz dwuwałowy (szreder) produkcji LINCO

Numer urządzenia: U2199-4

Używany rozdrabniacz dwuwałowy (szreder) produkcji LINCO. Maszyna ma wymiary zasypu: 450 mm x 400 mm i posiada dwa wały wykonane ze stali KO z nożami ze stali węglowej. Kazdy wał jest napedzany przez przekładnię silnikiem el. 4 kW, 1410 obr/min, 380-420V, 50 Hz. Komora mielenia ma wewnetrzne wymiary S 200 mm x D 320 mm, aczkolwiek może być łatwo powiekszona do wymiarów S 200 mm x D 450 mm. Maszyna ma korpus i oslony ze stali ko i jest zamontowana na przejezdnej ramie ze stali ko. Rozdrabniacz pracowal w przemysle spozywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się