Go to Top

U2199-3 Używany zbiornik ze stali KO (AISI 304) do pracy na substancjach sypkich produkcji UCON, o roboczej pojemnosci 1000 l

Numer urządzenia: U2199-3

Używany zbiornik ze stali KO (AISI 304) do pracy na substancjach sypkich produkcji UCON, o roboczej pojemnosci 1000 l. Prostopadłościenny zbiornik ma wymiary: 1050 mm x 870 mm x 850 mm. Góra spawana, posiada centralny otwór zasypowy/inspekcyjny o średnicy 400 mm i wyposażony w klapę zamontowaną na zawiasach. Dolna czesc zbiornika ma kształt stożka i w centralnej części znajduje się otwor zsypowy o średnicy 250 mm z zaworem klapowym, otwieranym recznie. Na dolnych scianach zbiornika sa zamontowane 4 dysze pneumatyczne na spreżone powietrze, w celu lepszego usuwania resztek proszku. Zbiornik jest zamontowany na ramie ze stali weglowej i posiada dolne szyny do pracy z wózkiem widłowym. Wymiary transportowe: D 1295 mm x S 1095 mm x W 1600 mm x waga 211 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się