Go to Top

U2198 Używany młyn dwuwałowy (szreder) w wykonaniu części kontaktowych z produktem ze stali ko

Numer urządzenia: U2198

Używany młyn dwuwałowy (szreder) w wykonaniu części kontaktowych z produktem ze stali ko. Komora mielenia ma wymiary 360 mm x 360 mm. Zasyp ma kształt stożkowy i wymiary 360 mm x 730 mm. Nad zasypem maszyna ma osłonę wykonaną ze stali ko. Pierwszy wał mielący jest wyposażony w 13 noży, drugi wał posiada 12 noży. Noże mają średnicę 200 mm. Pierwszy wał jest napędzany przez przekładnię silnikiem el. 3 kW, 220/380V, 1490 obr/min, 50 Hz. Drugi wał jest napędzany przez koło zębate. Maszyna jest zamontowana na ramie ze stali ko. Młyn pracował w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się