Go to Top

U2196-9 Używany reaktor emaliowany produkcji THALE (Niemcy) o pojemnosci 470 l

Numer urządzenia: U2196-9

Używany reaktor emaliowany produkcji THALE (Niemcy) o pojemnosci 470 l. Zbiornik przeznaczony do pracy na ciśnieniach w zakresie od -0.8 bar do 10 bar. Zakres temperatury roboczej od 0C do 200C. Płaszcz grzewczy ma pojemność 65 l i jest przeznaczony do pracy na cisnieniu do 10 bar. Reaktor jest wyposazony w mieszadlo kotwicowe, napedzane przez przekładnie silnikiem elektrycznym 2 kW, 220/380V, 50 Hz, 63 obr/min na wyjsciu, wykonanie Ex. Reaktor jest zamontowany na łapach. Centralny dolny spust, wyposazony w zawór.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się