Go to Top

U2194-2 Używany mieszalnik wstęgowy produkcji Werner & Pfleiderer (Niemcy) o pojemności 500/350-370 l

Numer urządzenia: U2194-2

Używany mieszalnik wstęgowy produkcji Werner & Pfleiderer (Niemcy) o całkowitej pojemności 500 l i pojemności roboczej około 350-370l. Części kontaktowe z produktem wykonane ze stali ko. Mieszalnik ma komorę mieszania o wymiarach: szer 66 cm x dł. 109,5 cm x gł. 70 cm. Komora mieszania jest obłożona płaszczem grzewczym ze stali węglowej. Mieszalnik posiada centralny dolny spust, bez zaworu spustowego i jest posadowiony na dwóch podporach ze stali węglowej. Górna pokrywa jest przykręcana i otwierana ręcznie. Posiada też dwa przyłącza, każde o średnicy 150 mm. Wstęga jest napędzana przez układ kół zębatych i wał napędowy. Brak silnika elektrycznego i kół pasowych. Wymiary transportowe: dł 188 cm x szer 90 cm x wys. 150 cm. Brak dokumentacji technicznej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się