Go to Top

U2192-5 Używany zbiornik mieszający, w kształcie prostopadłościanu, produkcji Bernt Iversen & Son A/S (Norwegia) o całkowitej pojemności 450 l

Numer urządzenia: U2192-5

Używany zbiornik mieszający, w kształcie prostopadłościanu, produkcji Bernt Iversen & Son A/S (Norwegia) o całkowitej pojemności 450 l. Wymiary zbiornika: szer. 730 mm x dl. 930 mm x wys. 590 mm. Góra spawana, z centralnym włazem inspekcyjnym o średnicy 430 mm. Właz jest wyposażony w pokrywę z zamontowanym mieszadłem propellerowym, napędzanym bezpośrednio silnikiem 0.55 kW, 910 obr/min, 50 Hz w wykonaniu Ex (EExEIIT3). Wał mieszadła ma długość 690 mm, mieszadło propellerowe posiada trzy łopatki i średnicę 130 mm. Dno zbiornika stożkowe, z centralnym otworem spustowym wyposażonym w zawór. Zbiornik jest zamontowany na 4 nogach ze stali ko. We wnetrzu zbiornika jest zamontowany wskaźnik poziomu cieczy (pływak). Zbiornik pracował na farbach (rozpuszczalniki).
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się