Go to Top

U2188-3 Nieużywany przenośnik ślimakowy ze stali węglowej produkcji APV ROSISTA (Niemcy) typ „U”

Numer urządzenia: U2188-3

Nieużywany przenośnik ślimakowy ze stali węglowej produkcji APV ROSISTA (Niemcy) typ „U”. Robocza szerokość 260 mm x 250 mm głebokości x robocza długość przenoszenia 650 cm. Ślimak ma średnicę 230 mm x skok ślimaka 22 cm. Wydajność na produkcie do 4.5 m3/godz. Dno rynny przenośnika jest wyłożone teflonem. Góra posiada przykręconą pokrywę. Przenośnik jest wyposażony w zasypnik ze stali węglowej z dnem stożkowym. Wymiary zasypnika szer. 200 cm x dl. 275 cm x wys. 135 cm. Otwór zasypowy do ślimaka ma wymiary 255 mm x 1440 mm dl. Otwór rozładunkowy ze ślimaka ma wymiary 260 mm szer. x 395 mm dł. Napęd silnikiem el. 2.2 kW, 1415 obr/min, 220/380V, 50 Hz i przez przekładnię. Robocze obroty ślimaka do 27 obr/min. Dokumentacja techniczna dostępna w jęz. niemieckim.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się