Go to Top

U2180-1 Używany reaktor emaliowany produkcji EHW Thale 50 l

Numer urządzenia: U2180-1

Używany reaktor emaliowany produkcji EHW Thale (Niemcy). Reaktor o pojemności 50 l, górna część szklana. Wnętrze reaktora przeznaczone do pracy przy ciśnieniu do 1 bar i temperaturze w zakresie od 0C do 200C. Reaktor posiada płaszcz grzewczy przeznaczony do pracy przy ciśnieniu do 6 bar i temperaturze od 0C do 200C. Mieszadło kotwicowe pokryte tworzywem napędzane od góry. Dolny centralny spust z zaworem. Napęd mieszadła stanowi silnik elektryczny Siemens (230/400V, 0,34kW, 50Hz, maks. 1370 obr./min., EEx a II). Dokumentacja techniczna dostępna wraz z maszyną. Urządzenie zamontowane jest na ramie ze stali nierdzewnej. Wymiary transportowe: długość 1400 mm x szerokość 1200 mm x wysokość 2500 mm. Wyprodukowany w 1997 roku.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się