Go to Top

U2179-2 Używany mieszalnik intensywny produkcji T.K. FIELDER (Anglia) typ TR 100

Numer urządzenia: U2179-2

Używany mieszalnik intensywny produkcji T.K. FIELDER (Anglia) typ TR 100. Części kontaktowe wykonane ze stali ko. Komora mieszalnika posiada płaszcz grzewczo-chłodzący. Wewnetrzne wymiary komory: średnica 585 mm x dł. prostej linii sciany 410 mm. Robocza pojemność 100 l. Mieszalnik posiada 4 łopatowe mieszadło, napędzane od dołu przez przekładnię pasową silnikiem dwubiegowym o mocy 22/18.5 kW, 2920/1470 obr/min, 415V, 50 Hz. Rozładunek przez dolny, boczny spust wyposażony w zawór otwierany pneumatycznie. Górna pokrywa otwierana ręcznie, wyposażona w mieszadło statyczne (deflektor). Mieszalnik jest zamontowany na zintegrowanym podescie i jest wyposażony w panel sterowania. Wymiary transportowe: szer 200 cm x dl. 140 cm x wys 210 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się