Go to Top

U2175-1 Używany młynek z ruchomymi młotkami produkcji VEB (Niemcy) typ H019

Numer urządzenia: U2175-1

Używany młynek z ruchomymi młotkami produkcji VEB (Niemcy) typ H019 wykonany ze stali węglowej. Korpus młyna wykonany jest z odlewu żeliwa. Komora mieląca posiada wewnętrzny wkład o średnicy 195 mm z tarką rozcierającą w górnej części wkładu oraz siatkę z oczkami o średnicy około 1 mm w dolnej części wkładu. Posiada tarcze z tarką rozcierającą zamontowane w komorze mielącej oraz na drzwiach. Młyn jest wyposażony w 4 ruchome młotki wykonane ze stali węglowej napędzane przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym o mocy 1,6 kW, 1430 obr/min, 220V/380V, 50 Hz. Maszyna zamontowana na ramie ze stali węglowej. Brak dokumentacji technicznej. Wymiary transportowe: szerokość 430 mm, długość 720 mm, wysokość 930 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się