Go to Top

U2138-1 Używany mieszalnik lemieszowy produkcji MORTON

Numer urządzania : U2138-1

Używany mieszalnik lemieszowy produkcji MORTON (Anglia) model FKM 1200 o całkowitej pojemności 1200 l i roboczej pojemności w zakresie od 480 l do 840 l. Części kontaktowe wykonane ze stali ko. Maszyna jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 30/18.5 kW, 1450/730 obr/min, 415 V, 50 Hz, przez przekładnie. Komora mieszania ma wymiary: średnica 960 mm x dl 1690 mm. Wał jest wyposażony w 7 przykręcanych lemieszy. Mieszalnik ma 3 górne przyłącza – dwa o średnicy 245 mm i jeden zasyp produktu o średnicy 350 mm. Mieszalnik posiada również dwie dysze natryskowe do podawania cieczy do mieszanego produktu. Centralny dolny spust ma średnicę 350 mm i jest wyposażony w pneumatycznie sterowany zawór. Mieszalnik posiada elektryczny panel sterowania. Wymiary transportowe: szer 104 cm x dl 240 cm x wys 170 cm + napęd szer 110 cm x 120 cm x 60 cm wys. Brak dokumentacji technicznej. Mieszalnik pracował przy mieszaniu proszków do prania.

 
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się