Go to Top

U2137-1 Używana wirówka dekantacyjna model MD43C

Numer urządzenia : U2137-1

Używana wirówka dekantacyjna produkcji HYSEP model MD43C w wykonaniu bąka i ślimaka ze stali węglowej. Wewnętrzna powierzchnia bąka i ślimak są wyłożone utwardzeniem (węglik wolframu). Główny napęd stanowi silnik 11/12.5 kW, 1455/1755 obr/min, 50/60 hz. Napęd ślimaka agregatem hydraulicznym o mocy 5.5 kW. Robocze obroty bąka 2800 obr/min. Maksymalna gęstość szlamu do 1.2 kg/m3, robocza temperatura do 80C. Maszyna jest zamontowana na zintegrowanej ramie. W wyposażeniu znajduje się pompa podająca, układ dozujący polimer i panel sterowania. Osłona bąka, osłona napędu i leje zsypowe wykonane ze stali kwasoodpornej. Dokumentacja techniczna dostępna wraz z maszyną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się