Go to Top

U2136 Używany poziomy zbiornik KO o pojemności 10 000 litrów

Numer urządzenia : U2136

Używany kwasoodporny poziomy zbiornik magazynowy produkcji polskiej FK100, o pojemności 10 000 litrów. Posiada izolacje i jest obłożony z zewnątrz blachą ze stali węglowej. Właz na przedniej ścianie o wymiarach 500 mm x 400 mm. Zbiornik zamontowany na 6 nogach. Wyposazony w mieszadło łopatowe napędzane przez przekładnie ślimakową z silnikiem o mocy 1.1 kW. Wymiary zbiornika: średnica 2 140 mm, długość 3 500 mm. Wymiary transportowe: szerokość 2 200 mm, długość 3 700 mm, wysokość 2 660mm, waga 1 660 kg. Dokumentacja techniczna oraz klapa wlazu dostepna wraz z zbiornikiem.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się