Go to Top

U2132 Nieużywany młynek palcowy produkcji VEB (Niemcy)

Numer urządzenia : U2132

Nieużywany młynek palcowy produkcji VEB (Niemcy). Korpus mlyna wykonany ze stali węglowej, odlew stalowy. Młyn posiada tarcze mielące o średnicy 220 mm i jest wyposażony do dwóch rodzajów mielenia. Jako młyn typu „turbo” – z tarczami udarowymi i montowaną wewnątrz komory siatką. W zestawie 9 szt. siatek o różnych oczkach. Urządzenie może także pracować jako typowy młynek palcowy. Napęd przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym o mocy 2.2 kW, 2800 obr/min, 50 hz. Zmielony produkt zbiera się w 15-20 litrowym zbiorniku zsypowym, wyjmowanym ręcznie po wypełnieniu. Maszyna zamontowana na ramie ze stali węglowej.

 
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się

[recaptcha]