Go to Top

U2128-5 Używany pionowy zbiornik (płuczka) do pracy na kazeinia 6700 LTR

Numer urządzenia : U2128-5

Używany pionowy zbiornik (płuczka) do pracy na kazeina, o całkowitej pojemności ok 6700 l i roboczej pojemności 5500 l. Zbiornik posiada centralnie zamontowane mieszadło trój-ramienne napędzane przez przekładnię i silnik 1.5 kW. Góra przykręcana, z włazem. Centralny rozładunek w dennicy elipsoidalnej. Zbiornik zamontowany na 4 nogach wykonanych ze stali ko, montowanych do zewnętrznych pierścieni wzmacniających ze stali węglowej. Wewnętrzne wymiary: średnica 1600 mm x wysokość prostej linii ściany 3360 mm. Wymiary transportowe: średnica 2000 mm x długość 4700 mm.

 

 

 
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się